KONST / Litografier / Färglitografi 12632231
nr 1263 2231
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 157/180, ca 58x55 cm
Kondition: saknar glas
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:58:22
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström